Son Dakika:İZMİRSPOR Bekleyen Oldu.

İzmir Süper Amatör Ligde şampiyonluk hedefi ile yola koyulan İzmirspor, İzmir’in de yakından tanıdığı isimlerden Soner Keleş’i teknik patron olarak göreve getirdi.
Geçen sezon Statü gereği BAL Liginden düşen İzmirspor, 2022-2023 sezonunda Soner Keleş ile anlaşma sağladı.
Ağustos’un ilk haftasında İnciraltı tesislerinde topbaşı yapacak olan İzmirspor, teknik direktör Soner Keleş’in anlaşması sonrası transfer çalışmalarına hız verecek. Levent Eriş Yerine Soner Keleş Oldu.
TOPALOĞLU, “HEDEFLERİMİZE EMİN ADIMLARLA İLERLEYECEĞİZ”
İmza töreni sonrası konuşan Başkan Nedim Topaloğlu, “ İzmirspor forması ile 2 kez şampiyonluk sevinci yaşamış olan hocamız Soner Keleş ile yeni şampiyonluklar hedefi ile anlaşmış bulunmaktayız. Kendisine ve ekibine inancımız tam. Bu anlaşma hem camiamıza, hem kulübümüze ve iki tarafa da hayırlı olsun” dedi.
KELEŞ, “PROFESYONEL LİGLERE ÇIKMAK İSİTYORUZ”
Şampiyonluklar yaşadığım İzmirspor’a 21 sene sonra hoca olarak gelmenin haklı gururunu yaşıyorum. Projelerimizi hedeflerimiz doğrultusunda hayata geçirip, nice şampiyonluklar yaşamak adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Profesyonel liglere çıkmak adına mücadelemizi vereceğiz. Bizlere güvenen Başkanımız Nedim Topaloğlu ve yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz. Her zaman desteğini esirgemeyen kıymetli taraftarımızdan da bizleri her daim desteklemelerini diliyorum. Bu anlaşma hem camiamıza hem de iki tarafa hayırlı olsun” diye ifade etti.

Kerim Küçük.