ALTINORDU Kadın Voleybol Takımı Anlamı Ziyaret Etti.

Altınordu Kadın Voleybol Takımı yöneticileri ve sporcuları Metin Oktay Yerleşkemizi ziyaret etti. Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) İdari Direktörü Ahmet Furkan Can, ALFA Kıdemli Genel Kaptanı Sedat Gündoğdu, ALFA Teknik Direktörü Koray Cinel, ALFA Antrenörleri ve takım kaptanları tarafından karşılanan Altınordu Kadın Voleybol Takımı, Metin Oktay Yerleşkemizde bulunan antrenman sahaları, yüksek irtifa merkezi, kriyoterapi odası, teknik 1 ve teknik 2 çalışma alanlarını gezdi.
Kulübümüzün tanıtımının yer aldığı tanıtım filminin izlenmesinin ardından ALFA İdari Direktörümüz Ahmet Furkan Can tarafından Altınordu Voleybol Şubesi Başkanı Prof. Dr. Serdar Kaçar ile Voleybol A Takım ve Genç Takım kaptanlarına isimlerinin yazılı olduğu formalar hediye edildi. Altınordu Voleybol Takımı yöneticileri de ALFA Teknik Direktörü Koray Cinel’e tüm takımın imzasının bulunduğu voleybol takımı topu armağan etti.
“VOLEYBOLUN ALTINORDU’SU” GELDİ
Voleybol Şubesi olarak bu sene faaliyete geçtiklerini belirten Altınordu Voleybol Şubesi Başkanı Prof. Dr. Serdar Kaçar, “Herkesin hayal ettiğine biz sahibiz. Altınordu Türkiye’nin en güzel tesislerine sahip. Voleybol şubesi olarak biz bunu hayal etmiyoruz, gerçekleştirmek için elimizden geldiğince çalışacağız. Herkesin hayalini kurduğu örnek bizim önümüzde duruyor. Yıllardır “Geliyor Türkiye’nin Altınordu’su. Şimdi de “Voleybolunun Altınordu’su” geldi, diyoruz” diye konuştu.
Serdar Kaçar, Metin Oktay Yerleşkesi’ne yapılan ziyaretten dolayı mutlu olduklarını ve bu ziyaretin herkesin ufkunun genişlettiğini ifade etti.
ALFA Teknik Direktörümüz Koray Cinel de “Altınordu Kadın Voleybol Şubesi’nin ziyaretinden dolayı çok mutlu olduk. Kendileri çok zorlu bir yola çıktılar onlara başarılar diliyorum. Çok güçlü olduklarını ve iradelerini gördüm, başarılı olacaklarına inanıyorum. Benim de iki tane kızım voleybolcu, onların yaşadıkları zorlukları iyi biliyorum. Kendilerine tekrar başarılar diliyorum” dedi.
Altınordu Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Osman Avcılar ise Metin Oktay Yerleşkemize yaptıkları ziyaret için şunları dile getirdi: “Biz de Altınordu armasını gururla taşıyacağız ve taşımak istiyoruz. Altınordu kulübümüzün misyonu olan yetiştiricilik mantığının da voleybolda biz başlangıcını yaptık. Umarım uzun yıllar Altınordu’ya yakışacak işler yapacağız. Sahada tüm ekibimle beraber en iyi şekilde çalışacağız.”
Altınordu Voleybol Takımı Kaptanı Ezgi Kara da “Altınordu’nun büyük bir aile olduğunu önceden biliyordum. Buraya gelince büyüklüğünü bir kez daha gördüm. Güzel bir kadromuz var. Umarım bu sezon başarılara imza atacağız” dedi.

Kerim Küçük.