İZMİR ASKF’YE YER TAHSİSİ DESTEĞİ

İzmir ASKF Başkanı Efkan Muhtar ve yönetim kuruluna yer tahsisi için destek sözü geldi
İzmir ASKF Başkanı Efkan Muhtar ve Yönetim kurulunu İzmir AK Parti Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Konak AK Parti İlçe Başkanı M.Sait Başdaş ve Gençlik Spor İzmir İl Müdürü Murat Eskici ziyaret ederek yer tahsisi konusunda destek vereceklerini belirttiler.
Uzun bir süredir İzmir Atatürk Stadı Spor Kompleksi alanında yer konusunda ciddi mücadele veren İzmir ASKF Başkanı Efkan Muhtar ve yönetimi, yer tahsisi konusunda destek alarak tek bir çatı altında olmayı temenni ettiğini ifade etti.
İzmir ASKF binasının Alsancak’ta yer alması ve trafik ile park sorunlarının olması nedeniyle göreve geldiği süreden bu yana sürekli 3 katlı bir istediklerini ifade eden Efkan Muhtar, “İzmir futbolun tek çatı altında olmasını, daha iyi hizmet vermek adına kulüplerin gidiş ve gelişlerinin yanı sıra otopark sorunlarının yaşamaması için verdiğimiz mücadelede sona yaklaştık. Bizlere destek sağlayan herkese sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.
 MUHTAR’DAN, ATİLLA’YA PLAKET
 İzmir Futbolu için emek sarfeden İzmir AK Parti Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’ya İzmir ASKF Başkanı Efkan Muhtar, sağladıkları destekten dolayı plaket takdim ederek verdikleri destek dolayı teşekkür etti.
 Ayrıca son 2 hafta içerisinde İlçeleri tek tek gezerek Spor yasası hakkında bilgi veren Efkan Muhtar, her kulübe ise birer Futbol topu hediye ederek federasyon olarak destek sağladı.

Kerim Küçük.