AFO ANTRENÖR SEMİNERİMİZ ÇOK VERİMLİ GEÇTİ

İzmir Atatürk Stadı’nde yer alan Futbol Adamları Derneği’nin salonunda gerçekleştirilen eğitim seminerine Türkiye’nin değişik bölgelerinde yer alan AFO sorumlularımız katıldı. 
KÖKSAL FERİZCAN: ANTRENÖRLERİMİZ BİZDEN UZAK OLMAYACAK
Pandemi nedeniyle seminerlere ara vermek zorunda kaldıklarını belirten AFO Direktörümüz Köksal Ferizcan, “Yaklaşık 170 okuldan hocamız geldi. Gördüğümüz eksiklikler, yeni gelişmeler konuşuldu. Başkanımız Seyit Mehmet Özkan’ın da katılmasıyla seminerimiz çok güzel geçti. Her sene böyle seminerlerimizi tekrarlayacağız. Antrenörlerimiz bizden uzak olmayacak” dedi. 
AFO Direktör Yardımcımız Cenge Ateş de “Sürekli yapmış olduğumuz seminerlerimize pandemi nedeniyle zorunlu ara vermiştik. Tekrar antrenörlerimizle bir araya geldik. Onlarla görüş alışverişinde bulunduk. İşleyişimizdeki güncellemeleri, sporcu sayımızı nasıl arttırabilirizi konuştuk. Etkili ve verimli bir seminer gerçekleştirdik. Önümüzdeki sene yine tekrarlayacağız” diye konuştu.
Türkiye’nin değişik bölgelerinden Antrenör Seminerimize katılan antrenörlerimiz de seminerin çok verimli geçtiğini söyledi. 

Kerim Küçük.