Bostanlıspor Yine Bir İlk Yazdı Spor Ve FairPlay Yaşamda Resim Yarışması Düzenledi

Bostanlıspor Yönetim Kurulu’nun aldığı karar gereği tüm sporcularının istedikleri kadar resim ile katılabilecekleri “Spor ve Yaşamda Fair Play” konulu resim yarışmasının, küçük yaştaki sporcu çocukların içindeki fair play duygularını resim yaparak dışa vurulmasını ve örnek olmasını dilediklerini belirten Bostanlıspor Asbaşkanı Muzaffer Tuğsavul şu açıklamayı yaptı:
“Türkiye ve Avrupa’da fair play büyük ödüllerini kazanan  başkanımız Avni Erboy’un kulüp içindeki olmazsa olmazı Fair Play. Biz yönetim ve antrenör kadromuz ile sürekli bu konuyu gündeme getirerek çocuklarımızın gerek sporda ve gerekse yaşamda fair play olgusundan ayrılmamalarını ve her hareketlerinde bunu düşünmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Bu kez spor ve yaşamda fair play konulu resim yarışmasını yine başkanımızın önerisiyle gündeme getirdik ve düzenleme kararı aldık. Bostanlıspor forması giyen tüm sporcularımıza açık olan yarışmayı gelecek yıllarda genele de yaymak istiyoruz” dedi.
Bostanlıspor’un Spor ve Yaşamda fair play konulu resim yarışmasına Bostanlıspor sporcuları istedikleri kadar resim ile katılabilecek ancak bir eseri ödüllendirilecek.  Aralık sonunda sona erecek olan yarışmada değerlendirmeyi resim konusunda etkin olan jüri yapacak, ilk üçe ödül verilecek. Tüm eserler de yeni yılda sergilenecek. 

Kerim Küçük.