KONAK BELEDİYESİ’NDEN AMATÖR KULÜPLERE NAKDİ DESTEK

Konak Belediyesi, Konak İlçesinde Faaliyette bulunan 25 Amatör Spor Kulübüne maddi destek sağladı

Konak Belediye Başkanı Abdul Batur’un Amatör Spor Kulüplerine desteği bu her sene olduğu gibi bu senede devam etti ve 25 Amatör Futbol Kulübüne 20’şer bin TL olmak üzere toplamda 500 bin TL maddi destek sağladı.

12 Ocak 2023 Perşembe (bugün) günü saat 17:30’da Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezinde, geniş katılımın olduğu törenle kulüplerin temsilcileri 20’şer bin liralık çeklerini teslim aldı.

İlk olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ve vatan uğruna şehitlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı okundu.

Ardından Konak Amatör Spor Kulüpleri Birlik Başkanı Mehmet Şerif Demir konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edildi. Ardından Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, İzmir ASKF Başkan yardımcısı Ahmet Öncel ve TÜFAD İzmir eski Başkanı Şaban Acarbay konuşmalarını yaptı.

Düzenlenen nakdi yardımda, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur ve Meclis Üyeleri, Spor Müdürü, Konak Amatör Futbol Birlik Başkanı Mehmet Şerif Demir, İzmir ASKF Başkan Yardımcısı Ahmet Öncel, ASKF Yönetim Kurulu üyeleri Mazlum Muammer Şentürk, Ogün Bulut, TFF İzmir İl Temsilcisi Selçuk Ergeldi ve tertip komitesi, Konak İlçesinde faaliyette bulunan Amatör Spor Kulüpleri Başkanları, yöneticileri, Antrenörleri ve sporular ile birlikte toplamda 350’ye katılımcı yer aldı.

Kerim Küçük.